(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

ileri teknoloji kamera sistemleri

ileri teknoloji kamera sistemleri

İleri teknoloji gerektiren sistemlerin ürün satışı, montaj ve servis hizmetlerini uzun yılların verdiği hizmet deneyimi ile bütünleştiren firmamız merkezi uydu sistemleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde bir ürün satışı ve satış sonrası montaj ve servis imkanını sizlere sunmaktadır. Digital tv yayın merkezleri kurulumunda öncü firmamız Qam transmodülatörlerin ithalatçısı bir firma olarak yaşam alanlarınızda kaliteli bir yayın akışının gerektirdiği her türlü sistemin müdavini olarak konforlu bir tv izleme keyfini sizlere sunmaktadır. Ayrıca DVB-C ve DVB-T sistemlerine dair farklı ihtiyaçlarınıza da çözüm olanakları sunarak teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı ve teknolojiden bütünü ile sorunsuz bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Firmamız SMATV sistemlerinde toplu yerleşim birimlerinin tek bir noktasında sistemin kurularak sistemdeki yayınların kablolar vasıtasıyla yerlerine dağıtılması olanağını sağladığı gibi binanın kablo kalabalığından kurtularak estetik görünümünü mümkün kılmaktadır.

Bilişim sektöründe istikrarından ödün vermeyen bir politika ile genişleyen bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız gerek telefon irtibat numaraları gerekse www.ufel.com.tr bağlantı adresi üzerinden soru ve sorunlarınızın yanıtını bulmanızı sağlamaktadır. Televizyon yayın ve dağıtım hizmetinden bina zayıf akım teknolojilerine kadar ses ve görüntü kalitesini her alanda yakalayacağınız firmamızda ayrıca farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözüm olanakları ile hizmet veren firmamız güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri gibi güvenliğinizi sağlayacak sistemlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. İlerici bir anlayışta yenilikçi politikanın gerektirdiği her türlü teknik bilgi donanımına sahip uzman kadromuz teknolojiye dair tüm projelerinizi hayata geçirmeye devam etmektedir.

Site, otel, rezidans, villa, hastane ve daha pek çok farklı amaçla kullanılan alanlar için ideal digital altyapı sistemlerinin öncüsü olan firmamız hem televizyon yayın akışında konforu sizlere sağlamakta hem de güvenlik sistemleri ile yaşam alanlarında olası problemlerinize karşı güvenliğinizi teminat altına almaktadır. Otel tv sistemlerinde tüm odaların problemsiz bir yayın akışında yalnızca televizyonların prize takılarak kaliteli bir yayın akışının sağlandığı hizmetlerimizde problemsiz bir ürün, montaj ve satış sonrası servis hizmetlerinden yararlanmanın keyfini yaşayacaksınız. Günümüz teknolojisinin yaşam alanlarınıza yansıtıldığı firmamızda günlük yaşantınızda rahatlığın keyfini sizler de doyasıya yaşayabileceksiniz.

About the author