(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

Kurumsal

Tarihçemiz

tour_sand_timer

Ufuk Elektronik 1975  yılı itibariyle Mustafa Beyret tarafından şahıs firması olarak  kurulduğu günden bu yana Türkiye’de koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Ufuk Elektronik, Türkiye’nin  güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

Ufuk Elektronik 2013 tarihi itibari ile  “Ufel Ufuk Elektronik Bilişim Hizmetleri. Telekominikasyon San. Tic. Ltd. Şti.” olarak faliyetlerine devam etmektedir.

 

 

 

Misyonumuz

misyonTelevizyon yayın ve dağıtım teknolojisi, bina zayıf akım teknolojileri, ses ve görüntü sistemleri .. yeni gelişimlerle gittikçe daha entegre ve yüksek teknoloji gerektiren bir yapıya dönüşmektedir.

Ufuk Elektronik olarak; otuzyedi yıllık sektör geçmişimizle..  Otel, Hastane, Toplu Konut, Üniversite, Lojman ve Toplu Yerleşim birimlerinde ihtiyaç duyulan,  uzaktan erişimli ve dijital altyapılı; smatv (merkezi uydu tv dağıtım sistemi),  alarm  sistemleri, kamera sistemleri ve internet teknolojileri sektörlerinde..  ürün satışı, montaj – servis hizmetleri konularında Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almaya devam edeceğiz.

 

Vizyonumuz

tuzcuoglu-kasa-vizyonUfuk Elektronik, 1975 yılından bu güne kadar; smatv, headend, zayıf akım bina teknolojileri ve ses-görüntü sektörlerinde..taahhüt, satış ve servis hizmetleri yaparak, bu sektörün deneyimli ve önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Sahip olduğu altyapı donanımı ve uzman ekip kadrosu ile müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız; marka değerini her geçen gün daha ileri taşımaktadır.