(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

Merkezi uydu sistemleri ve Güvenlik kamera sistemleri

Merkezi uydu sistemleri ve Güvenlik kamera sistemleri

Merkezi uydu sistemleri teknolojisinde yaşam alanlarınız için en sağlıklı sistemi kurarak konforlu bir yaşam sürdürebileceğiniz alanlarda tv yayını, yerel yayın, info yayın gibi çeşitli yayın kaynaklarının izlenilebilir seviyede kaliteyle kurulumunu sağlayan firmamız teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarınızı etkin ve problemsiz şekilde kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Merkezi sistemlere dair bir tek noktada kurulum sağlayarak yayınları kablolar vasıtasıyla özelikle toplu yaşam alanlarında bir düzen çerçevesinde dağıtan firmamız çeşitli yapılardaki binaların estetik görünümüne de katkı sağlayabilmektedir.

Teknoloji bizim işimizdir diyerek her geçen gün gelişme gösteren teknolojiye uyum sağlayacak düzeyde konusunda uzman personellerimizle siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde CCTV, DVB-C, DVB-T ve Qam gibi sistemlerin satış, kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerimizle olması muhtemel tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca bina zayıf akım teknolojileri, ses ve görüntü sistemlerinde güvenlik kamera sistemleri ve otel Tv sistemleri dahilinde pek çok hizmeti farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözüm olanaklarıyla sunmaktayız. Güvenliğinizi sağlayacak digital alt yapılı hizmetlerimizde internet teknolojileri dahilinde tüm alarm ve kamera sistemleri firmamız kaliteli hizmet anlayışında sistemli bir şekilde yürütülmektedir.

smatv

Teknik bilgiye sahip tam donanımlı personellerimiz satış hizmetlerinden satış sonrası servis hizmetine kadar olması muhtemel tüm problemlerinize çözüm olanakları sunacaktır. Günümüz yükselen yapılarında veya hizmet binalarında teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarınız sorunsuz bir şekilde karşılanmakla birlikte problemleriniz de kalıcı olarak ortadan kaldırılabilecek.

Güvenliğiniz için gerek yaşam alanlarınıza gerekse iz merkezleri veya özel işletmenize kurulmasını istediğiniz alarm ve kamera sistemlerinde kusursuz bir hizmeti almanın rahatlığını yaşayabileceksiniz. Tüm güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak bu sistemler mekanlarınız için en uygun yere monte edilmektedir. Kamera sistemleriyle görüntünün izleme ve kaydetme ortamına aktarılması kablolar desteğiyle hem sesin hem de görüntünün kaydedilmesi kayıt cihazı ve monitör sistemleriyle desteklenebilmektedir.

Güvenliğiniz, rahatlığınız ve konforunuz için yaşam alanlarında teknolojinin tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz sistemlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini yürüten firmamızla sizler de iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı stabil bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz. www.ufel.com.tr bağlantı adresimizden bizlere ulaşım sağlayabileceğiniz gibi uzun yılların tecrübesiyle referanslarımıza da göz atabilirsiniz.

About the author