(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

Merkezi uydu ve güvenlik kamera sistemleri

Merkezi uydu ve güvenlik kamera sistemleri

Kaliteli bir tv yayını için yaşam alanlarınızda farklı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gereksinim duyduğunuz Qam, CCTV, DVB-C ve DVB-T sistemlerinin kurulum işlemlerini en kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde teknik bilgi donanımıyla hizmet veren personellerimiz aracılığı ile sağlamaktayız. Tv sistemlerinde kaliteyle bir arada yaşam alanlarınızda kullanım konforunuzu sağlayacağınız hizmetlerimizde yenilenen teknolojinin yenilikçi anlayışla entegresini firmamızda bulabileceksiniz. Oteller, hastaneler ve farklı kullanım amaçlarına sahip toplu yerler için merkezi uydu sistemleri kurulumu sağladığımız gibi güvenliğinizi üst düzeyde sağlayacak güvenlik kamera sistemleri ve çok daha fazlası için de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde hizmetleri ihtiyaçlarınıza sunmaktayız.

Televizyon yayın ve dağıtım teknolojisinde ayrıca binaların zayıf akım teknolojilerini güçlendirme yetisine sahip olduğumuz gibi uzaktan erişim sağlanabilecek digital alt yapılı smatv dağıtım hizmetlerinde de tek bir noktadan istenilen mekanlara kablolar vasıtasıyla dağıtım yapılabilen bir sistemin entegrasyonu kolaylık gerçekleştirilebilmektedir. Merkezi uydu sistemleri adı altında verdiğimiz hizmetlerimizde gerek toplu yaşam alanlarında konutlara gerekse otel veya hastane gibi mekanlarda odalara kaliteli bir dağıtım olanağı sunulabilecek sistemin montajı sağlanabilmektedir.

Merkezi uydu ve güvenlik kamera sistemleri

Oteller için özel olarak otel tv sistemleri montajı gerçekleştirilebildiği gibi gerek özel yaşam alanlarınız için gerekse iş yerleri veya hizmet binaları için alarm sistemleri de dahil olmak üzere güvenliğiniz sağlayacak kamera sistemlerinin sağlıklı bir şekilde işleyecek düzeni oluşturulabilmektedir. Sektörün öncü firmaları arasında yerini alan firmamız farklı alanlarda ileti teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetlerini izlere sunmaktadır.

Alınan görüntülerin belirli bir ortama aktarıldığı güvenliğinizi sağlayacak bir amaçla trafik kontrolünü elinizde tutabileceğiniz bir kaliteyle tehlikeli bölgelerin sürekli olarak izlenmesini sağlayabilirsiniz. Özel amaçlara tabi olan hizmetlerimizde yüksek kanal kapasitesine sahip sistemlerin kesintisiz olarak izlenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojilerde yenilenen televizyonlarda analog tv yayını ile kaliteli bir tv yayını sağlanması zor olurken ihtiyaçlarınıza uygun sağladığımız hizmetlerimizde en sağlıklı görüntü kalitesini ve tv yayınını elde etmiş olacaksınız. www.ufel.com.tr bağlantı adresimizden veya irtibat numaralarımız yoluyla sizler de iletişime geçerek gerek ihtiyaçlarınız hakkında detaylı bilgi edinebilir gerekse ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile karşılayabilirsiniz.

About the author