(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

SMATV ve Headend sistemleri

Farklı ihtiyaçlarınıza teknoloji harikası alternatif çözümlerle hizmet veren firmamız yaşam alanlarınızda rahatlığınızı ve konforunuzu ön planda tutacak ve kaliteli bir yayın akışı ile tv izleme keyfini yaşamanızı sağlayacak. Qam teknolojisinde analog tv yayınını geride bırakarak teknolojinin yakın takipçisi bir hizmetle temiz ve kaliteli bir görüntü elde edilmesini sağlıyoruz. Merkezi uydu sistemleri satış montaj ve kurulumunu sağladığımız gibi otel tv sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri ve çok daha fazlası konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılarak ihtiyaçlarınıza sunulabilmektedir.

Merkezi sistem kurulumlarında kablolu yayını ifade eden DVB-C ve karasal yayını ifade eden DVB-T sistemlerinde aracınızda giderken bile seyir halinde küçük bir anten vasıtasıyla tv izleme keyfini sizlere sunuyoruz. Kaynağın izin verdiği ölçüde televizyonlarınızda belli başlı kanalları izleyebileceğiniz sistemin dışında SMATV çoklu tv izleme noktaları için gereken tüm sistemin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Otellerde, çok katlı yapılarda, hastanelerde, öğrenci yurtlarında ve plazalarda teknolojiye dair tüm sistemin kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

Uzun yılların verdiği iş tecrübesiyle gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yaşam alanlarınıza teknoloji entegrasyonuna en uygun hizmetleri sunduğumuz firmamızda konforunuza ve güvenliğinize dair her türlü sistem sorunsuz bir şekilde yapılarak kullanımlarınıza sunulabilmektedir. Teknolojiye dair tüm sistemlerin satış işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi montaj hizmetlerini de yürüten firmamız olması muhtemel herhangi bir probleminize karşı satış sonrası konusunda uzman personelleriyle servis hizmetleri de vermektedir. Çeşitli alanlarda farklı ihtiyaçlarınız için kurulacak güvenlik kamera sistemleri ses ve görüntünün kaydedilerek kablolar vasıtasıyla monitöre taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Çalışma prensibinde binaların kablo kalabalığından da kurtularak estetik görünümüne olanak sağlayan firmamız tek bir noktada toplayacak alt yapı donanımı sağlanabilmektedir. Marka değerini her geçen gün yenilikçi bir politika ile ilerilere taşıyan firmamız satış ve satış sonrası hizmet çerçevesinde en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. www.ufel.com.tr bağlantı adresimizden veya iletişim numaralarımız yoluyla hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olarak edinebilirsiniz. İleti teknolojide sektörün önde gelen firması olarak hizmet veren firmamızda referansımız olan tüm işlerimizi web sitemizde görüntüleme şansına sahipsiniz. Yaşam alanlarınızda konforunuzu ve güvenliğinizi maksimum düzeyde sağlayan firmamız yılların tecrübesiyle ihtiyaç sahipleri hizmet vermektedir.

About the author