(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

SMATV ve Merkezi uydu sistemleri

SMATV ve Merkezi uydu sistemleri

smatvKuruluşundan bu yana konusunda uzman teknik kadrosu ile yenilikçi bir teknolojinin yakın takibinde en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan firmamız yılların bilgi birikimiyle ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır. Merkezi uydu sistemleri kurulumundan güvenlik kamera uydu sistemlerine kadar teknolojide ihtiyaç duyduğunuz her türlü rahatlık ve konforu müşteri memnuniyet garantisiyle sunan firmamız tüm ihtiyaçlarınıza yetebilecek kapasitede uzman kadrosuyla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Elektronik ve bilişim hizmetlerinde yeni gelişimlere açık ileri teknoloji gerektiren yapıya uygun olarak verdiğimiz hizmetlerimizde SMATV, CCTV, DVB-C, DVB-T, Qam ve otel TV sistemleri dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bilgi ve beceri gerektiren tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin de üzerinde karşılayarak en kaliteli sistemleri yaşam alanlarınızda veya iş yerlerinizde sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sektörde markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız memnun müşterilerimizin tercihleriyle daha da geniş bir alana yayılarak satış ve servis hizmetlerimizde kesintisiz bir hizmeti sizlere sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için satış hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz gibi yaptığımız işlerin herhangi bir arıza göstermesi durumunda da servis hizmetlerimizden yararlanmak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimimizdeki alt yapı ile tüm ihtiyaçlarınızı stabil bir şekilde karşılayabileceğiniz firmamız işin uzmanı olarak Türkiye’nin en güçlü ve saygın firması olarak sizlere aradığınız kalitede uzman kadrosu ile hizmet verecektir.

Okul, hastane ve buna benzer toplu yerlerde farklı faaliyetler için ihtiyaç duyulan uzaktan erişimli ve alt yapılı sistemlere dahil her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz firmamızla sizler de iletişime geçebilirsiniz. İnternet çağı günümüzde  web sitemizden firmamıza ulaşım sağlayabileceğiniz gibi firmamız müşteri hizmetleri aracılığı ile telefon ile de firmamızla iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınız için bilgi sahibi olabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde farklı sektörlerde hizmetlerimizden faydalanarak memnun kalan müşterilerimizi referans bölümümüzden görüntüleyebileceksiniz. Okuldan hastaneye, otelden plazalara kadar sınırsız hizmet alanımız ile bilişim sistemlerine dair farklı ihtiyaçlarınıza alternatif çözümlerle yaşamınızı çok daha kolay hale getiriyoruz. Sizler de gerek satış hizmetlerimizden gerekse servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About the author