(0212) 441 07 07
Telefon PBX
(0532) 692 79 83
WhatsApp Destek
info@ufel.com.tr
E-Mail
Bize Ulaşın

Yeni nesil güvenlik kamera sistemleri

Yeni nesil güvenlik kamera sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri adı altında CCTV sistemi için kameralar monte edildikleri yeni görüntüsünü izleme ve kaydetme ortamına ulaştıran kablolar vasıtasıyla görüntü ve seslerin kaydedilerek kayıt cihazında izlenilebilmesi olanağı sağlayarak konut ve iş yerlerinin güvenliğini teminat altına almaktadır. Günümüzde güvenliğiniz için ihtiyaç duyulan sistemlerin satış, montaj ve servis imkanını bulacağınız firmamızda güvenliğinize dair tüm problemlerinizi konusunda uzman ekibimizle ortadan kolaylıkla kaldırabileceksiniz.

Ayrıca televizyon izleme keyfinizi yarıda kesen yayın akışı problemlerine de alternatif çözüm olanaklarıyla cevap verebilen uzman kadromuz farklı yaşam alanlarında düzenli yayın akışı sağlayacak merkezi uydu sistemleri kurulumu ile de rahatlığınızı ön plana çıkararak yaşam alanlarında kaliteli bir yayın akışında televizyon izleme keyfini sizlere sunmaktadır. Yayının televizyona verilmesi konusunda hiçbir ara yüze ihtiyaç duymadan prizden televizyona kablo bağlantısı yapmanız yeterli olacaktır. Özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak DVB-C ve DVB-T gibi sistemlerin ayar, montaj ve servis hizmetlerini de yürüten firmamız bilişim sektörünün önde gelen firması olarak tüm ihtiyaçlarınıza stabil çözümler sunabilmektedir. Alternatif Qam çözümleriyle de tercih edebileceğiniz firmamız farklı ihtiyaçlarınıza en doğru çözüm ortağınız olacak.

Yılların bilgi birikimi, memnun müşteri potansiyeli, yenilikçi anlayışımız ve konusunda uzman teknik kadromuz ile verdiğimiz hizmetlerimizde otel hastane gibi kurumların pek çok teknolojik ihtiyacı karşılanabilmektedir. Otel tv sistemleri ile de aradığınız en kaliteli hizmeti alabileceğiniz firmamızla sizler de iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirleyebilir ve gelecekte olası tüm problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. İletişim numaralarımız üzerinden firmamızla irtibat kurabileceğiniz gibi www.ufel.com.tr bağlantı adresimiz üzerinden de firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitemizde göreceğiniz referanslarımız memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. İnternet teknolojileri ve yerleşim birimlerinde farklı ihtiyaçlarınız için digital altyapılı bir sistemi kusursuz bir şekilde ürün satışı, montaj ve servis hizmetleriyle bütünleştiren firmamız tüm problemlerinizi ortadan kolaylıkla kaldırmanın taahhüdünü siz değerli müşterilerine verecektir. Marka değerini ve müşteri memnuniyetini koruyan bir anlayışla bilişim sektöründe önde gelen bir firma haline gelen firmamız hizmet çalışmalarına aralıksız olarak siz değerli müşterileri için devam etmektedir.

About the author